Правила, які допоможуть вберегти від чадного газу Натисни тут

Важлива інформація! Мінна безпека

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Міністерство) спільно з партнерами: проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці.


Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео(https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео можливо за посиланнями:

https://drive.google.com/drive/folders/1Gcp0J3S-FdIPI2A8LYlSIXfckaYaTIcp

https://drive.google.com/file/d/19Lu5cuoIH5XcwSaS_e8l7H1fQ07zC8cJ/view

https://drive.google.com/file/d/1V_60zLdOuroz1OHHFcuZs9FrGegZVE6k/view

https://drive.google.com/file/d/1YUJmO1g9k9QVbvOMutLCjj_zxppN5IHb/view




Шановні батьки та любі учні! Зимові канікули розпочинаються з 25 грудня й триватимуть по 8 січня. З метою попередження нещасних випадків, просимо Вас ознайомитися з правилами техніки безпеки під час зимових канікул з обов'язковим їх дотриманням. Педагогічний колектив гімназії бажає гарних і безпечних канікул своїм вихованцям та вітає усіх з прийдешніми різдвяними та новорічними святами.



Застосування брудних бомб - небезпека і способи порятунку  натисни тут

Шановні батьки!

   В нашій країні  реєструють випадки кору – небезпечного вірусного захворювання, яке поширюється надзвичайно стрімко та може мати серйозні наслідки для здоров’я.

   Щеплення проти кору проводять уже понад 50 років. До впровадження вакцин від кору щорічно у світі вмирало близько 2,6 млн людей.

   Для захисту від хвороби дітям необхідно отримати 2 дози вакцини.

   За календарем щеплень України перше щеплення роблять у 12 місяців, у 6 років - друге щеплення.

  Якщо ваша дитина не має планових щеплень від кору, їх необхідно наздогнати якнайшвидше. Для цього є низка вагомих причин:

1. Кір — одна з найзаразніших інфекцій,  9 із 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, теж інфікуються. Підхопити хворобу можна будь-де – у  дитсадку, школі, бомбосховищі, громадському транспорті.

2. Спалахи кору циклічні й відбуваються в Україні кожні 4-5 років. Попередній був у 2017–2019 роках. Одна з причин цього — недостатнє охоплення щепленнями.

3. Кір має серйозні ускладнення. Захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку, а також до інвалідності та смерті.

4. Вірус кору пригнічує на кілька місяців, а то й років імунітет людини, яка перехворіла, викликаючи «імунну амнезію». Це робить людину більш вразливою до інших інфекцій.

5. Специфічного лікування проти кору немає. Єдиний надійний захист від цієї хвороби — вакцинація.

   З 17 липня до кінця вересня 2023 року в Україні триває загальнонаціональна «наздоганяюча» кампанія з вакцинації дітей від кору.

   Перевірте  вакцинальний статус своєї дитини, зверніться до сімейного лікаря та захистіть дитину від небезпечного захворювання. 








Чиста вода - здорове майбутнє

                                    Презентація                                        

ДОМАШНЕ  НАСИЛЬСТВО

Безпека життєдіяльності у побуті